Najlepszy sprzęt i narzędzia

Poniżej znajdziesz, polecany przeze mnie, sprzęt do do nagrywania wideo oraz narzędzia, dzięki którym zwiększysz wyniki w Twoim biznesie.

Sprawdzone w praktyce sprzęty, oprogramowania i narzędzia, z których korzystam.

“Gdybym miał osiem godzin na ścięcie drzewa, spędziłbym sześć na ostrzeniu siekiery” ~Abraham Lincoln

Odpowiednie narzędzia mogą znacząco zwiększyć produktywność i wyniki w każdym obszarze Twojego biznesu.

Dlatego poświęcam dużo czasu na “ostrzenie siekiery” sprawdzanie, testowanie i wdrożenie narzędzi w moim biznesie. Aby oszczędzić też i Tobie ogrom czasu, stworzyłem wyselekcjonowaną listę, najbardziej przydatnego sprzętu oraz najwydajniejszych narzędzi. Raczej nie muszę dodawać, że polecam tylko i wyłącznie sprzęt i narzędzia z których sam korzystam, przetestowałem lub wziąłem pod lupę.

Chcę wspomnieć, że tam, gdzie to tylko możliwe, jestem partner afiliacyjnym danego produktu czy programu. Wiele linków, które udostępniam na tej stronie, to linki partnerskie, co oznacza, że jeśli klikniesz te linki i dokonasz zakupu, mogę otrzymać za to prowizję. Ta prowizja nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, a często możesz otrzymać, niedostępne w innym miejscu, zniżki i bonusy które wynegocjowałem dla was.

Polecany sprzęt

Polecane narzędzia

Optymalizacja Wideo i Rozwój YouTube

Tubebuddy towarzyszy mi od lat i całkowicie odmienił sposób, w jaki prowadzę kanały na YouTube. Ułatwia sprawdzanie pomysłów na filmy, szukanie słów kluczowych i analizy konkurencji. Sprawia że codzienne zadania związane z zarządzaniem kanałami są znacznie łatwiejsze. Możesz zaczynać od bezpłatnej opcji, która na początku zupełnie wystarczy, jak Ci się spodoba zalecam sprawdzić wersję pro.

Menedżer komentarzy YouTube i Social Media

Korzystam z AgoraPulse głównie do szybkiego zarządzania komentarzami na YouTube i Social Media. Jest to chyba jedyne narzędzie które pozwala mi skupić wszystkie platformy w jednym miejscu. To właśnie to jest moim głównym powodem, aby korzystać z tego narzędzia. W dodatku można skorzystać z bezpłatnej opcji na start! 

Moja ulubiona platforma do kursów i produktów cyfrowych

Korzystam z LearnDash do umieszczenia wszystkich kursów i produktów cyfrowych. Do moich kursów dołączyło już ponad 1.000 studentów i platforma nadal się sprawdza, nawet przy dużej liczbie studentów. LearnDash ma wiele automatyzacji, funkcję drip (spowolnione udostępnianie materiału) i opcje integracji z CRM i programów marketingowych! 

Własna strona internetowa na WordPressie

Każdy kto planuje zbudować biznes online powinien mieć swoją stronę internetową lub bloga! To podstawa, aby mieć miejsce gdzie sprowadzisz potencjalnych klientów aby zobaczyli Twoje produkty czy ofertę.   budować listę mailingową, czy te Hosting witryny jest tym, czego używasz do hostowania witryny i jej działania, tak jak ta witryna, na której jesteś teraz. Po skonfigurowaniu łatwo jest edytować wszystko w zapleczu. GORĄCO POLECAM korzystanie z BlueHost do uruchomienia swojej strony internetowej. Mam specjalną ofertę, a prowadzenie witryny internetowej będzie Cię kosztować TYLKO 2,95 USD miesięcznie. Po prostu nie możesz się pomylić z tą niesamowitą ofertą!

Niezwykle potężny system automatyzacji e-mail i marketingu.

Znaczącym faktorem rozwoju biznesu online to budowa listy e-mail Twoich odbiorców i wysyłanie niej wartościowych maili. Polecam GetResponse do zarządzania całym e-mail marketingiem, dla większości użytkowników. Pomimo ogromnej ilości opcji, ma bardzo intuicyjny interfejs, dzięki któremu szybko uruchomisz automatyzacje, generującą sprzedaż i przyspieszysz tempo skalowania Twojego biznesu. To zdecydowanie najlepsza platforma dla początkujących i jest dostępna w wersji bezpłatnej na start.

Kreator Stron dla Blogów WordPress

Niezwykle wszechstronny kreator stron, którego możesz użyć na prawie każdym motywie WordPress. Korzystam z tego narzędzia do tworzenia stron sprzedażowych, landing page’ów wraz z formularzami do zapisywania na newsletter i wiele więcej. W łatwy sposób możesz przeciągnąć elementy z menu, na stronę i nie potrzebujesz mieć wiedzy technicznej.  .

Kreator lejków sprzedaży do zwiększania konwersji i maksymalizacji zysków

CartFlows to narzędzie z którego korzystam aby z łatwością tworzyć lejki sprzedażowe i zwiększać konwersję poprzez testy A/B lejków.  Pomaga mit też w zwiększaniu średniej wartości zamówień dzięki upsellom. Jest też mega narzędziem aby odzyskać porzuconych koszyki i zachęcenie do dokończenia zamówienia, poprzez automatyczne generowanie kuponów rabatowych. 

Automatyzacja E-Mail Marketingu WordPress

Z FluentCRM korzystam od niedawna. Klasyczne programy do zarządzania mailami mają jedną wielką wadę. Czym bardziej rośnie Twoja lista mailingowa, tym więcej płacisz za trzymanie tych maili w bazie danych. FluentCRM znacznie redukuje koszty, praktycznie eliminując limity listy, płacę jedynie za wysyłanie maili i koszty są marginalne w porównaniu do innych rozwiązań. W dodatku wszystko jest wbudowane w stronę WordPress, co oszczędza mi czas na skomplikowaną integracje z WooCommerce.

Tworzenie miniatur i grafik social media

Super zaawansowany edytor grafiki online, którego możesz użyć do szybkiego i łatwego samodzielnego tworzenia WSZYSTKICH swoich miniatur, grafik do kanału i innych projektów! W tej dziedzinie istnieje kilka opcji, ale Canva od lat jest moim wyborem nr 1 ze względu na łatwość obsługi, ogromny zakres funkcji nawet w bezpłatnej opcji.