Poznaj proces pozyskiwania hiper-zainteresowanych

potencjalnych klientów poprzez reklamę YouTube Ads

Please login for access. Login

Dołącz do YouTube Ads Pro 1.0 w promocyjnej przedsprzedaży i zbuduj proces skutecznego pozyskiwania klientów

Ten Program jest dla Ciebie, jeśli… 

Kim jest Twój instruktor?

Patryk Gostek

Przedsiębiorca. Założyciel platformy WZLOT.PL.

Twórca szwedzkiego stołu spośród kursów na temat rozwoju kanału na YouTube: Akademii Wideo Biznesu. YouTuber edukacyjny oraz vloger.

Pomógł już setkom osób wystartować i rozwijać własny kanał na YouTube w Polsce i na świecie.

Opinie o mnie

Dlaczego warto wykorzystać Reklamę YouTube Ads?

Odbiorcy, gotowi do zakupu

W świetle innych platform Social Media, gdzie odbiorcy biernie skrolują poprzez newsfeed, na YouTube odbiorcy aktywnie wyszukują treść. Daje Ci to możliwość wyświetlić Twoją reklamę DOKŁADNIE WTEDY gdy odbiorcy są najbardziej skłonni dokonać zakupu.

Zaufanie wśród obiorców

Tworzenie wideo z odpowiednim przekazem jest banalnie proste, jeśli wiesz co dokładnie powiedzieć. Nawet nie musisz pokazywać twarzy (jeśli nie lubisz stać przed kamerą)

Największa platofrma wideo na świecie

YouTube to najbardziej popularna platforma wideo. Jest też drugą po Google, największą wyszukiwarką na świecie. To właśnie tu szukają Twoi klienci rozwiązania na swoje bolączki i problemy.

Pokochaj przycisk "pomiń reklamy"

Wiesz, że możesz wyświetlić reklamę YouTube przez całe 30 sekund, nie płacąc ani grosza?
Tak, to prawda jeśli widz wciśnie przycisk "pomiń reklamy", TY NIE PŁACISZ.

Drastycznie redukuj koszty Twoich reklam

W porównaniu do innych platform, gdzie płacisz już za wyświetlenie pierwszych paru sekund, na YouTube masz całe 30 sekund aby kwalifikować twoich potencjalnych klientów. Oznacza to że nie będziesz płacić za “przypapdkowych” widzów, a jedynie za osoby które naprawdę są zainteresowane Twoją ofertą. 

Zacznij budować listę klientów, którzy Cię uwielbiają

Jeśli prowadzisz biznes online, zapewne masz za sobą mnóstwo prób budowania listy potencjalnych klientów.

Tworzenie treści na Social Media, Stories, posty w grupach, Messenger, Content Marketing itd. Jeśli te próby przyniosły średnie, słabe lub w ogóle żadnych efektów, to nie jesteś sam.

Jeśli prowadzisz biznes online, zapewne masz za sobą mnóstwo prób budowania listy potencjalnych klientów.

Tworzenie treści na Social Media, Stories, posty w grupach, Messenger, Content Marketing itd. Jeśli te próby przyniosły średnie, słabe lub w ogóle żadnych efektów, to nie jesteś sam.

Wiele osób przechodzi przez to. Jest to niezmiernie frustrujące, jeśli robisz te wszystkie rzeczy i nie przynosi to takich efektów, jakich się spodziewasz.

Często kosztuje Cię to nie tylko mnóstwo zarwanych i nieprzespanych nocek, prób ogarnięcia tematu, ale też, ale zżera realny budżet. 

Wiesz już, że za reklamę na YouTube płacisz tylko wtedy gdy ktoś obejrzy ponad 30 sekund. Większość ludzi których nie zaciekawi Twoja reklama, tak czy tak dużo wcześniej kliną “pomiń reklamy”. 

Dlatego z odpowiednim przekazem i właściwą ofertą, nie tylko, zobaczysz, jak wielkie jest zapotrzebowanie na rynku, ale wzbudzisz zainteresowanie tylko tych osób, którzy naprawdę bez wątpienia chcą tego, co masz im do zaoferowania. 

Wszyscy inni pominą reklamę. A to oznacza, że Twoja lista, zacznie pękać w szwach od idealnych potencjalnych klientów.

Co otrzymujesz, dołączając do YouTube Ads Pro 1.0

YouTube Ads Pro 1.0 to maksymalnie skondensowany kurs tworzenia reklam YouTube. Otrzymasz dokładnie to, co będzie Ci potrzebne, aby zaplanować swoją pierwszą skuteczną kampanię reklamową na YouTube. 

Dołączając do kursu

 1. Poznasz proces tworzenia oferty nie do odrzucenia
 2. Odkryjesz sposób na rozpoznanie dobrej niszy dla reklam YouTube Ads
 3. Opracujesz i napiszesz skuteczny skrypt do Twojej pierwszej reklamy
 4. Stworzymy reklamę wideo (nie musisz pokazywać twarzy)
 5. Zaczniesz budować listę jakościowych potencjalnych klientów
 6. Pokażę Ci, jak ustawić konto reklamowe, tak aby wyciągnąć jak najwięcej z platformy, BEZ zbędnego skupiania się na szczegółach technicznych
 7. Zaplanujemy Twoją pierwszą kampanię reklamową 
 8. Przeprowadzę Cię przez najlepsze opcje targetowania Twoich reklam
 9. Sprawdzimy skuteczność Twojej reklamy 
 10. Dowiesz się, jak wyciągnąć jak najwięcej z kampanii, poprzez opcje retargetingu
 11. Analiza 

1 Rodzaje Reklam 
2 Planowanie Reklamy
3 Tworzenie Skuteczniej Reklamy Wideo 
4 Konwersje i Retargeting
5 Opcje Targetowania
6 Ustawienia Kamanii Video
7 Analiza Kampanii
8 Nakładki reklamowe

Bonus 

 • Zakładanie Konta
 • Ustawienie 
 • Dokumenty wspierające takie jak, Podręcznik Tworzenia Skryptu do nagrania czy Mapa Kampanii
 • Zamknięta Grupa Wsparcia gdzie możesz spotkać innych kursantów, wymienić się zdaniem i zadać dowolne pytania, na które odpowiemy. 
 • Będziemy twoim partnerem odpowiedzialności – Podzielisz się swoimi planami, a my zadbamy o to, aby zostały zrealizowane. Będziemy Ci o nich przypominać i regularnie sprawdzać, na jakim etapie jesteś. 
 • Otrzymasz Wszystkie przyszłe aktualizacje Programu
 •  

dołącz do YouTube Ads Pro 1.0

*Offer valid till stock last.

Dla kogo jest stworzony ten kurs?

Często Zadawane Pytania

Nie, aktywny kanał nie jest Ci potrzebny, aby użyć reklamy YouTube Ads. Wprawdzie założymy w trakcie tworzenie kampanii kanał (gdzieś musimy umieścić reklamę wideo), ale ten kanał może być zupełnie bez treści. 

Nie, jeśli nie chcesz pokazywać twarzy, wcale nie musisz. Nauczę Cię używać formułę skryptów, którą z łatwością użyjesz do tworzenia reklam bez pokazywania twarzy. Reklamy te, w wielu przypadkach są łatwiejsze do stworzenia i działają lepiej niż te gdzie twarz jest widoczna. 

Tak, tylko w tej edycji otrzymasz dożywotni dostęp. Będziemy często aktualizować kurs i otrzymasz wszystkie przyszłe aktualizacje. W kolejnych edycjach wprowadzimy dostępy roczne. 

Nie, oferujemy kurs w tak niskiej cenie, aby na początku zebrać jak największy feedback kursantów. Cena przy każdym okienku sprzedażowym będzie rosła. Docelowa cena programu to 2 000 zł.

Tak, co prawda, głównym celem tego kursu jest zwiększani sprzedaży twoich produktów, natomiast śmiało możesz wykorzystać tę wiedzę, aby rozwijać swój kanał na YouTube. 

Kurs rozpoczyna się w momencie wykupienia przez Ciebie kursu. Lekcje są udostępniane cyklicznie, w celu zwiększanie jego korzyści dla Ciebie. Udostępnianie zostało stworzone tak, abyś zmaksymalizować praktyczne zastosowanie i wdrożenie wiedzy. Równocześnie unikając “przebrnięcia” bez faktycznego zastosowania. Chcę aby studenci odnosili faktyczne rezultaty, a nie dodali kolejny kurs do kolekcji. 

Jeśli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Wystarczy mail z prośbą o zwrot. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Napisz na kontakt@wzlot.pl a zwrócimy 100% twoich pieniędzy. 

Ten kurs zawiera wszystko co potrzebujesz aby skutecznie wdrożyć reklamy YouTube ads i zacząć skutecznie pozyskiwać wysokiej jakości potencjalnych klientów. Jednakże feedback studentów jest dla nas ważny, z czym wiąże się zaangażowanie po naszej stronie w rozszerzenie kursu o odpowiednie zaawansowane techniki które będziemy z czasem, sukcesywnie dodawać do kursu. 

Tak, otrzymasz fakturę VAT z której możesz się rozliczyć. 

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Po prostu napisz maila na kontak@wzlot.pl

Dołacz do Top 10 Narzędzi

Main Top 10