Kurs YouTube: Akademia Wideo Biznesu

Najbardziej kompleksowy i praktyczny kurs YouTube w Polsce
Zbuduj dochodowy kanał na YouTube i poznaj tajniki algorytmu i skutecznego wideo.

Bardzo cieszę się, że w sieci natrafiłam na Patryka i jego Akademię Wideo Biznesu. Genialny kurs, który otworzył mi oczy na wiele aspektów tworzenia treści na YouTube. Dzięki niemu mój początkujący kanał edukacyjny w niespełna rok zaczął zarabiać a ja teraz już z pełną świadomością i wiedzą tworzę na nim treści. No i bardzo doceniam fakt, że Patryk, nawet po zakończeniu kursu jest dostępny na grupie, tworzy Q&A i zawsze chętnie pomaga. Dziękuję.
Anna Warpechowska
1.000 Subskrybentów
YouTube.com/AnnaWarpechowska
Z przekonaniem i poczuciem dobrze podjętej decyzji o zakupie, polecam kurs Patryka "Akademia Wideo Biznesu", który przeprowadzi Cię przez cały proces budowy skutecznego kanału na YouTube. W nagraniach znalazłem mnóstwo wartościowej wiedzy - kurs przerabiałem kilka tygodni, a wdrożenie wszystkich wskazówek zajęło mi kilka miesięcy. Dzięki pomocy Patryka zrozumiałem mechanizm działania YouTube, wiem co robić, by odnieść tam sukces i gdzie szukać pomocy w razie pytań. Świetna robota i oby więcej takich produktów.
Darek Butkiewicz
6.000 Susbkrybentów
YouTube.com/nieinformatyk

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Akademia Wideo Biznesu  × 1 1.995,00 
Kwota 1.995,00 
Łącznie 1.995,00 

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

100% Gwarancji Satysfakcji!

Przygotowałem materiały tak, aby dały 10x więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres kontakt@wzlot.pl i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni